Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Rozhovor Spark
ImageV aktuálním vydání (březen 2016) rockového časopisu Spark naleznete rozhovor s kapelou POWER 5!
 
Trika Talisman
ImageDo e-shopu přibyla trika POWER 5 s motivem nového alba Talisman. Triko je kvalitní pánské bavlněné Fruit of the Loom, potisk je metodou sítotisku. K dispozici jsou ve velikostech S-M-L-XL-XXL-XXXL, objednávejte zde. Cena je 380 Kč.
 
Nové 2CD Talisman je venku!!!
Image Kapela POWER 5 s velkým potěšením oznamuje, že právě vyšlo nové album TALISMAN, i se slíbeným přídavkem Best of za posledních 20 let na scéně. Tento nosič vznikl především díky přispěvatelům na serveru Startovač, kteří samozřejmě získali výsledné 2CD přednostně, pro všechny další fandy je teď k dispozici k objednání v e-shopu. Věříme, že poslech nového alba Vám přinese stejnou radost a hudební zážitky, jako celém týmu, který se podílel na vzniku a produkci tohoto hudebního projektu. Ve výrobě jsou i trika s motivem nového alba, předobjednávky jsou možné rovněž v e-shopu. POWER 5.
 
Report ze studia Metalgate 2015
ImageImageAktuálně se můžete podívat na dokument z natáčení nového alba POWER 5 s názvem ,,Talisman aneb Koňská hlava zasahuje". Najdete ho v sekci VIDEO nebo po kliknutí na odkaz zde.
 
P.F. 2016
Rádi bychom poděkovali všem Startovačům, fanouškům a přátelům kapely za přízeň a podporu v roce 2015 a do nového roku 2016 přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho příjemných metalových zážitků s POWER 5!

 
Startovač II.

Image Vážení a milí přátelé, kamarádi, štědří Startovači. Chtěli bychom Vám za celou kapelu POWER 5 ze srdce poděkovat za naplnění našeho velkého přání a snu, přetvořit naše nápady do podoby nového nosiče, díky Vašim drobným i velkorysým příspěvkům, v naší kampani na serveru Startovac.cz. Jsme nadšeni, že i v dnešní době se najde tolik lidí, ochotných podpořit nekomerční hudební styl a přispět ke vzniku ryzího heavy metalového materiálu tak, jak jsme jen nejlépe schopni. Chtěli bychom zároveň vyjádřit, že vybraná částka není jen pro nás povzbuzením a inspirací k další práci, ale i velkým závazkem. Věříme, že ke 20. výročí vzniku kapely Vám přineseme materál, který více než důstojně završí naše dvoudekádové působení na hudební scéně, včetně deklarovaného výběru skladeb The Best of na druhém CD. Jsme o tom přesvědčeni.

Děkují Vaši POWER 5:
OldaŠkrabal
Milan Škrabal
Lukáš Langer
Jiří Jagoš
Martin Valčík

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 19 - 24 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022609
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.