Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Studio Report 2016

Kapela POWER 5 nahrává nové desky tímto způsobem, podívejte se: :-)

 
Nový Klip Planety
ImageImageKapela POWER 5 natočila nový klip na skladbu Planety, z právě vydaného alba Talisman, který měl premiéru na křtu tohoto 2CD v Kulturním domu Klobučan 5.3.2016 ve Valašských Kloboukách. Najdete ho v sekci video a na konci článku. Do fotogalerie, v kategorii Směs galerie, přibyly fotky ze křtu při oslavě neuvěřitelných 20 let POWER 5 na scéně. Kapela děkuje všem fanouškům a příznivcům za skvělou atmosféru a mnoho úžasných darů.

Ti, kteří se nemohli dostavit, i ti, co si chtějí zopakovat zážitky z koncertu, mají znovu možnost slyšet představení nového alba na akci Valašský Nášup v sobotu 2.4.2016 v KD ve Valašských Příkazech.

 
Rozhovor Spark
ImageV aktuálním vydání (březen 2016) rockového časopisu Spark naleznete rozhovor s kapelou POWER 5!
 
Trika Talisman
ImageDo e-shopu přibyla trika POWER 5 s motivem nového alba Talisman. Triko je kvalitní pánské bavlněné Fruit of the Loom, potisk je metodou sítotisku. K dispozici jsou ve velikostech S-M-L-XL-XXL-XXXL, objednávejte zde. Cena je 380 Kč.
 
Nové 2CD Talisman je venku!!!
Image Kapela POWER 5 s velkým potěšením oznamuje, že právě vyšlo nové album TALISMAN, i se slíbeným přídavkem Best of za posledních 20 let na scéně. Tento nosič vznikl především díky přispěvatelům na serveru Startovač, kteří samozřejmě získali výsledné 2CD přednostně, pro všechny další fandy je teď k dispozici k objednání v e-shopu. Věříme, že poslech nového alba Vám přinese stejnou radost a hudební zážitky, jako celém týmu, který se podílel na vzniku a produkci tohoto hudebního projektu. Ve výrobě jsou i trika s motivem nového alba, předobjednávky jsou možné rovněž v e-shopu. POWER 5.
 
Report ze studia Metalgate 2015
ImageImageAktuálně se můžete podívat na dokument z natáčení nového alba POWER 5 s názvem ,,Talisman aneb Koňská hlava zasahuje". Najdete ho v sekci VIDEO nebo po kliknutí na odkaz zde.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 19 - 24 of 267

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7333313
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.