Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Startovač

ImageImageKapela POWER 5 by chtěla moc poděkovat všem Startovačům za jejich příspěvky! Chtěli bychom rovněž poprosit nerozhodnuté přispěvatele, aby zvážili svoji účast na projektu nového 2CD "Talisman" + Best of skladby co nejdříve. Zbývají už poslední dny a pokud nevybereme celou sumu do stanoveného konce, tak se bohužel všechny příspěvky vrátí v plné výši na odesílající účty!
Oceníme jakoukoliv částku, nenechte si ujít jedinečnou příležitost být součástí vzniku nezávislého hudebního materiálu. Tato možnost se naskýtá v tomto případě jen jednou po 3 letech a příspěvek, s ohledem na takové období, by neměl představovat velkou finanční zátěž.

Nahrávání probíhá v plném proudu, do dneška (7.11.2015) má kapela hotový náběr bicích, kytar, basy a většinu kláves. Bude následovat zpěv, stříhání, mixování, mastering, výroba... To už bude záležet i na výsledku starovače. Nahrávání sledujte ve videích a zprávách na Facebooku, v levé části stránek můžete vidět průběh kampaně s odkazem na možnost přispět. Ve fotogalerii jsou přidány fotky z nahrávání ve vsetínském studiu Metalgate, klikni zde.

 
Jsme ve studiu!!!
ImageImageKapela POWER 5 je ve studiu! Nahrávání nového CD. Sledujjte videa a facebook. Po třech letech od posledního alba vzniká něco nového a neotřelého.
 
Koncert v Praze se švédy
ImageImage

Recenzi na vystoupení kapely POWER 5 v Praze v klubu EXIT-US se švédskými kapelami naleznete zde: klikni

 
Koncert Praha
9.září se proženou Prahou v rámci svého Evropského turné dvě Švédské heavy metalové kapely NOCTUM+STEELWING a jako support legendární heavy metalová kapela z Moravy POWER 5 a pražské legendy AMPÉR. STEELWING poslechněte zde you tub e (klikni).
 
Fest na Štěrkáči Otrokovice
ImageImagePodrobnější informace najdete zde IMORTELA FEST (klikni).  
 
Video Melodka Brno
Krátký videozáznam z centra Brna klub MELODKA najdete kliknutím zde.  POWER 5 LIVE!
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 25 - 30 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022611
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.