Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Report ze studia Metalgate 2015
ImageImageAktuálně se můžete podívat na dokument z natáčení nového alba POWER 5 s názvem ,,Talisman aneb Koňská hlava zasahuje". Najdete ho v sekci VIDEO nebo po kliknutí na odkaz zde.
 
P.F. 2016
Rádi bychom poděkovali všem Startovačům, fanouškům a přátelům kapely za přízeň a podporu v roce 2015 a do nového roku 2016 přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho příjemných metalových zážitků s POWER 5!

 
Startovač II.

Image Vážení a milí přátelé, kamarádi, štědří Startovači. Chtěli bychom Vám za celou kapelu POWER 5 ze srdce poděkovat za naplnění našeho velkého přání a snu, přetvořit naše nápady do podoby nového nosiče, díky Vašim drobným i velkorysým příspěvkům, v naší kampani na serveru Startovac.cz. Jsme nadšeni, že i v dnešní době se najde tolik lidí, ochotných podpořit nekomerční hudební styl a přispět ke vzniku ryzího heavy metalového materiálu tak, jak jsme jen nejlépe schopni. Chtěli bychom zároveň vyjádřit, že vybraná částka není jen pro nás povzbuzením a inspirací k další práci, ale i velkým závazkem. Věříme, že ke 20. výročí vzniku kapely Vám přineseme materál, který více než důstojně završí naše dvoudekádové působení na hudební scéně, včetně deklarovaného výběru skladeb The Best of na druhém CD. Jsme o tom přesvědčeni.

Děkují Vaši POWER 5:
OldaŠkrabal
Milan Škrabal
Lukáš Langer
Jiří Jagoš
Martin Valčík

 
Startovač

ImageImageKapela POWER 5 by chtěla moc poděkovat všem Startovačům za jejich příspěvky! Chtěli bychom rovněž poprosit nerozhodnuté přispěvatele, aby zvážili svoji účast na projektu nového 2CD "Talisman" + Best of skladby co nejdříve. Zbývají už poslední dny a pokud nevybereme celou sumu do stanoveného konce, tak se bohužel všechny příspěvky vrátí v plné výši na odesílající účty!
Oceníme jakoukoliv částku, nenechte si ujít jedinečnou příležitost být součástí vzniku nezávislého hudebního materiálu. Tato možnost se naskýtá v tomto případě jen jednou po 3 letech a příspěvek, s ohledem na takové období, by neměl představovat velkou finanční zátěž.

Nahrávání probíhá v plném proudu, do dneška (7.11.2015) má kapela hotový náběr bicích, kytar, basy a většinu kláves. Bude následovat zpěv, stříhání, mixování, mastering, výroba... To už bude záležet i na výsledku starovače. Nahrávání sledujte ve videích a zprávách na Facebooku, v levé části stránek můžete vidět průběh kampaně s odkazem na možnost přispět. Ve fotogalerii jsou přidány fotky z nahrávání ve vsetínském studiu Metalgate, klikni zde.

 
Jsme ve studiu!!!
ImageImageKapela POWER 5 je ve studiu! Nahrávání nového CD. Sledujjte videa a facebook. Po třech letech od posledního alba vzniká něco nového a neotřelého.
 
Koncert v Praze se švédy
ImageImage

Recenzi na vystoupení kapely POWER 5 v Praze v klubu EXIT-US se švédskými kapelami naleznete zde: klikni

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 25 - 30 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530208
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.