Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Fotogalerie Hradec
ImageVe fotogalerii ,sekce Všechny, jsou umístěny fotky POWER 5  z Tuning party 22.6. Hradec Králové.
 
Brumov-Bylnice koupě nového CD
ImageZájemci  v regionu si můžou  koupit CD Symbol  v  prodejně Elektro -Černíček v Brumově na náměstí.
 
Akce CD a triko najednou
ImagePři objednávce  (jen v našem E-shopu) nového CD Symbol a trika najednou získáváte přívěsek Kruh - 50kč zdarma. I při ostatních množstevních objednávkách získáte  dárek.
 
CD SYMBOL a nový Shop
ImageDočkali jsme se a nové CD Symbol, máme vylisováno a zkompletováno v rukách!!! Trika vypadají taky moc dobře a za první den prodeje se jejich zásoba rychle tenčí.Nechali jsme jich zhotovit jen 60ks, tak se bude při pokračujícím zájmu přiobjednávat. Shop je aktivní ,můžete vytvářet objednávky. Za jeho chod moc dík Tomovi, zvládl nám jej udělat  a nastavit přesně v čas.
 
Shop
ImageTak se to podařilo, dnes 24.6. funguje dík Tomovi E-shop. Očekáváme, že zítra v pondělí dorazí po peripetiích balík s  naším novým CD Symbol. Hned jak to bude jasné, že CDčka máme v rukou, začne jejich prodej i s tričky, na kterých  je vyobrazen obal alba.
 
Přesun stránek

 Za dnešní noc a kruté ráno jsem zvládl přesunout stránky. Od dnešního dne jsou tedy na finální adrese www.power5.cz. Vše je nyní připraveno na e-shop, takže se již brzy můžete těšit na novou sekci tohoto webu. Prozatím však musíte omluvit ještě drobné nedodělky na stránkách, protože při přenosu na nový hosting se nám vytratily některé znaménka z české abecedy. Na všem se ale pracuje a brzy budou stránky jako dřív.

Dobrá zpráva pro Vás, kteří jste se již registrovali do stránek. Vaše jméno a heslo je stále platné a můžete jej využít i k nákupům v připravovaném e-shopu. (Tom)

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 241 - 246 of 267

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7374841
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.