Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Přesun stránek

 Za dnešní noc a kruté ráno jsem zvládl přesunout stránky. Od dnešního dne jsou tedy na finální adrese www.power5.cz. Vše je nyní připraveno na e-shop, takže se již brzy můžete těšit na novou sekci tohoto webu. Prozatím však musíte omluvit ještě drobné nedodělky na stránkách, protože při přenosu na nový hosting se nám vytratily některé znaménka z české abecedy. Na všem se ale pracuje a brzy budou stránky jako dřív.

Dobrá zpráva pro Vás, kteří jste se již registrovali do stránek. Vaše jméno a heslo je stále platné a můžete jej využít i k nákupům v připravovaném e-shopu. (Tom)

 
Rockmax, Pařát ...vydání CD

ImageNovinky od POWER 5 teď můžete slyšet na rádiových vlnách RockMaxu. Dík jejich vstřícnosti, je možné slyšet skladby Spousta jmen a Symbol. Zkuste jim napsat SMS, pokud nás chcete více slyšet. V  rockmetalovém magazínu PAŘÁT, v novém čísle 15.6.2007,  najdete poster skupiny Brutal Truth a POWER 5. Omlouváme se za menší výpadek stránek o víkendu. Pořád je na stránkách co dělat a webmaster Tom jak bude mít chvíli, na to vlítne ....aby nám ještě před vydáním CD SYMBOL fungoval E-hop k objednávání CD, plakátů i triček k novému albu. Termín byl původně stanoven na 10. červen, ale vzhledem ke kompletaci  a výrobě se asi o týden posouvá. Momentálně jsou CD v lisu.

 
Mirek Bednařík na ROCK HARD 2007

ImageNáš kamarád , spolupracovník ,fotograf Mirek ,má skvělé fotografie a zážitky z mezinárodního metalového festivalu ROCK HARD 2007. Nahlédněte na www.foto-mirek.estranky.cz stojí to za to. Najdete tam i další velkou spoustu fotek, světově uznávaných hudebníkù ke kterým se dostal a kteří mu pózovali. Mirku jedeš..... jen tak dál! Výborné stránky. 

 
POWER 5 na Tuning party 2007

ImageImageNejbližší vystoupení POWER 5 se koná v Hradci Králové na šestém ročníku mezinárodního tuningového srazu. Podle informace organizátora POWER 5  hraje na hlavním pódiu ve 22hod. Zvuk zajištuje skvělá pražská firma PP-Production. Něco o minulých ročnících a aktuality z příprav letošního najdete na Tuning party

 
Máte možnost ke stažení

ImageMáte možnost, stáhnout si kompletní texty ke všem albům, včetně novinek z alba SYMBOL. Co se týká nových skladeb z tohoto CD, jsou zde audio ukázky, které byly zkráceny a komprimovány. Tedy menší kvalita. Je to jen ochutnávka před 10. červnem, kdy si jej budete moci objednat. 

 
Fórum

ImageFórum bylo nutné kvùli záplavám spamu, zpřístupnit jen registrovaným. Což již někteří jste a není to problém. No a vy co nejste vyzkoušejte, zabere vám to pár sekund. Dík za pochopení.

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 247 - 252 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7478657
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.