Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Rockmax, Pařát ...vydání CD

ImageNovinky od POWER 5 teď můžete slyšet na rádiových vlnách RockMaxu. Dík jejich vstřícnosti, je možné slyšet skladby Spousta jmen a Symbol. Zkuste jim napsat SMS, pokud nás chcete více slyšet. V  rockmetalovém magazínu PAŘÁT, v novém čísle 15.6.2007,  najdete poster skupiny Brutal Truth a POWER 5. Omlouváme se za menší výpadek stránek o víkendu. Pořád je na stránkách co dělat a webmaster Tom jak bude mít chvíli, na to vlítne ....aby nám ještě před vydáním CD SYMBOL fungoval E-hop k objednávání CD, plakátů i triček k novému albu. Termín byl původně stanoven na 10. červen, ale vzhledem ke kompletaci  a výrobě se asi o týden posouvá. Momentálně jsou CD v lisu.

 
Mirek Bednařík na ROCK HARD 2007

ImageNáš kamarád , spolupracovník ,fotograf Mirek ,má skvělé fotografie a zážitky z mezinárodního metalového festivalu ROCK HARD 2007. Nahlédněte na www.foto-mirek.estranky.cz stojí to za to. Najdete tam i další velkou spoustu fotek, světově uznávaných hudebníkù ke kterým se dostal a kteří mu pózovali. Mirku jedeš..... jen tak dál! Výborné stránky. 

 
POWER 5 na Tuning party 2007

ImageImageNejbližší vystoupení POWER 5 se koná v Hradci Králové na šestém ročníku mezinárodního tuningového srazu. Podle informace organizátora POWER 5  hraje na hlavním pódiu ve 22hod. Zvuk zajištuje skvělá pražská firma PP-Production. Něco o minulých ročnících a aktuality z příprav letošního najdete na Tuning party

 
Máte možnost ke stažení

ImageMáte možnost, stáhnout si kompletní texty ke všem albům, včetně novinek z alba SYMBOL. Co se týká nových skladeb z tohoto CD, jsou zde audio ukázky, které byly zkráceny a komprimovány. Tedy menší kvalita. Je to jen ochutnávka před 10. červnem, kdy si jej budete moci objednat. 

 
Fórum

ImageFórum bylo nutné kvùli záplavám spamu, zpřístupnit jen registrovaným. Což již někteří jste a není to problém. No a vy co nejste vyzkoušejte, zabere vám to pár sekund. Dík za pochopení.

 
CD 2007 Symbol k poslechu

ImageNa naše stránky budou umístěny ukázky z nového CD. Titulní obal je hotov a vydání CD se předpokládá v červnu. Skupina chce,  aby tentokrát  bylo vytvořeno i triko ve stylu obalu alba. Již jsme v tomto směru oslovili renomovanou firmu, která je nám schopna vše dodat. Buďte trpělivý jako my.

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 247 - 252 of 267

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7374840
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.