Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
The Metal Prelude 2007

ImageThe Metal Prelude 2007. Týden po předpokládaném ukončení nahrávání nového alba, čeká skupinu koncert na Slovensku v Martině - klub Elefant  21.4. 2007.  Kapela Faderay organizuje druhý ročník Metal Prelude v Elefant Music Arena, Martin začiatok: 19:00, Vstupné: Predpredaj: 60,-sk (Elefant Pub, Markmann Music Martin, 0905 449 571) Na mieste: 90,-sk

  • Power 5 (Melodic Metal -CZ),
    Frown (Gothic Metal -Po),
    Witch Hammer (Heavy Metal -CZ),
    Reform (Heavy and Trash Metal -TR) 
 
Studio a Symbol
ImageImageMomentálně se skupina POWER 5 nachází v nahrávacím studiu Milana Volčíka.  Název nového alba, bude pravděpodobně SYMBOL ! Nahrává se deset skladeb . Doba vydání se ještě zváží s ohledem na baskytaristu Jirku Jagoše (promoce) a vùbec ostatní přípravy, které  souvisí s novým albem a koncertováním. Snad ještě v měsíci červnu se mùžete na SYMBOL těšit. Aktuálně budete na těchto stránkách informováni !
 
Foto Olomouc ve Fotogalerii
ImageFotografie nové sestavy jsou tady. Snaha Mirka Bednaříka (klikni) a skupiny prošla ještě úpravami, ořezem ......a některým víc sedí černobílé provedení. Máme je v dostatečné kvalitě rozlišení tak s tím můžem stále zkoušet něco dělat. Prvotní náhledy můžete vzhlédnout v sekci Všechny.
 
Rozhovor na Volumemax
ImageTady je rozhovor pro webstránky VOLUMEMAX  (klikni)  zabývající se tím co nás všechny spojuje .....a to je hudba.
 
Přípravy POWER 5
Image Zodpovědně jde říct, že vše pokračuje dle plánù. Teď se honí případní sponzoři POWER 5. Album se přehrává a chybí jen jedna pomalá věc kterou nosím v hlavě (Olin). Společně s Petrem to jistě půjde skvěle. Petr má absolutní cit k tomu co POWER 5 potřebují a jen lehké sehrávání a konsolidování dotváří kompozice nového CD. Také nový foto promo materiál přispívá k posunu kapely,dík Mirkovi. Kapela se nyní učí vše přehrávat s novým virtuál spoluhráčem i když........první koncert na Slovensku s POWER 5 pravděpodobně odehraje Petr!!! POWER 5 by moc chtěli, aby se stal členem, ale respektují jeho závazky. Věřme v budoucnost !
 
Rozhovor na Rockmag
ImageS trochou zpoždění tu máte odkaz na rozhovor na portále Rockmag.cz zde je odkaz 

http://rockmag.cz/clanky/power-5-rozhovor/

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 253 - 258 of 266

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7207897
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.