Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Studio a Symbol
ImageImageMomentálně se skupina POWER 5 nachází v nahrávacím studiu Milana Volčíka.  Název nového alba, bude pravděpodobně SYMBOL ! Nahrává se deset skladeb . Doba vydání se ještě zváží s ohledem na baskytaristu Jirku Jagoše (promoce) a vùbec ostatní přípravy, které  souvisí s novým albem a koncertováním. Snad ještě v měsíci červnu se mùžete na SYMBOL těšit. Aktuálně budete na těchto stránkách informováni !
 
Foto Olomouc ve Fotogalerii
ImageFotografie nové sestavy jsou tady. Snaha Mirka Bednaříka (klikni) a skupiny prošla ještě úpravami, ořezem ......a některým víc sedí černobílé provedení. Máme je v dostatečné kvalitě rozlišení tak s tím můžem stále zkoušet něco dělat. Prvotní náhledy můžete vzhlédnout v sekci Všechny.
 
Rozhovor na Volumemax
ImageTady je rozhovor pro webstránky VOLUMEMAX  (klikni)  zabývající se tím co nás všechny spojuje .....a to je hudba.
 
Přípravy POWER 5
Image Zodpovědně jde říct, že vše pokračuje dle plánù. Teď se honí případní sponzoři POWER 5. Album se přehrává a chybí jen jedna pomalá věc kterou nosím v hlavě (Olin). Společně s Petrem to jistě půjde skvěle. Petr má absolutní cit k tomu co POWER 5 potřebují a jen lehké sehrávání a konsolidování dotváří kompozice nového CD. Také nový foto promo materiál přispívá k posunu kapely,dík Mirkovi. Kapela se nyní učí vše přehrávat s novým virtuál spoluhráčem i když........první koncert na Slovensku s POWER 5 pravděpodobně odehraje Petr!!! POWER 5 by moc chtěli, aby se stal členem, ale respektují jeho závazky. Věřme v budoucnost !
 
Rozhovor na Rockmag
ImageS trochou zpoždění tu máte odkaz na rozhovor na portále Rockmag.cz zde je odkaz 

http://rockmag.cz/clanky/power-5-rozhovor/

 
Jak objednávat
ImageImage
ImageImage

Vzhledem k nefunkčnosti e-shopu, je možné objednat si nosiče z diskografie, tak trika, zasláním sms na telefon 604 237 053 nebo mailem na This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it . (Fotografie v lepší kvalitě na požádání mailem.)Nezapomeňte u triček udat vaši velikost. Tato jsou, co se týká kvality velmi dobré gramáže 180g. Druh nápisu je, barevně - detailní výšivka - ostatní logo typu - flok. Jejich cena je 250,-Kè + poštovné balné. U nosičů CD a DVD je cena 200,-Kè + poštovné balné komplet 295,- Kè. Uvažovalo se o rozšíření nabídky o čepice-kulichy s vyšitým logem kruh barevně plus pásek loga ve stříbrné barvě, ale vzhledem k mírné zimě  ............pokud máte návrhy co by jste uvítali v nabídce z textilu s logem POWER 5 - kruh- nebo -pás- napište nám do fóra.

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 253 - 258 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7036662
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.