Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Rozhovor na Rockmag
ImageS trochou zpoždění tu máte odkaz na rozhovor na portále Rockmag.cz zde je odkaz 

http://rockmag.cz/clanky/power-5-rozhovor/

 
Jak objednávat
ImageImage
ImageImage

Vzhledem k nefunkčnosti e-shopu, je možné objednat si nosiče z diskografie, tak trika, zasláním sms na telefon 604 237 053 nebo mailem na This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it . (Fotografie v lepší kvalitě na požádání mailem.)Nezapomeňte u triček udat vaši velikost. Tato jsou, co se týká kvality velmi dobré gramáže 180g. Druh nápisu je, barevně - detailní výšivka - ostatní logo typu - flok. Jejich cena je 250,-Kè + poštovné balné. U nosičů CD a DVD je cena 200,-Kè + poštovné balné komplet 295,- Kè. Uvažovalo se o rozšíření nabídky o čepice-kulichy s vyšitým logem kruh barevně plus pásek loga ve stříbrné barvě, ale vzhledem k mírné zimě  ............pokud máte návrhy co by jste uvítali v nabídce z textilu s logem POWER 5 - kruh- nebo -pás- napište nám do fóra.

 
Foto ze zákulisí doplněno ve fotogalerii
ImageRůzné momentky,co a jak ,nebo kdo to chodí za pódiem.  Úsměvné a rozevláté najdete v sekci Top. Dají vám nahlédnout jak světový nebo tuzemský hudebník ,,zvládá"  fotografování a jaká nálada vládne v POWER 5 před a nebo po koncertu.
 
11. Narozeniny POWER 5 2007
ImageImage Z důvodu příprav do studia, skupina POWER 5 své tradiční slavení narozenin, uskuteční jen v úzkém kruhu přátel kapely a realizačního týmu, tedy neveřejně. Tato akce byla vždy organizačně náročná a nejde momentálně zvládnout s ostatními aktivitami POWER 5. Věříme ,že vše bude vynahrazeno při křtu nového CD v některém z příštích měsíců. Foto připomíná narozeniny 2006.
 
Radio Šumava
ImageV neděli večer 22hod. 4. 2. 2007 POWER 5 na vlnách radia Šumava v pořadu Rockpalác. Bude pouštěna některá ze skladeb a kapela bude uvedena jako účastník letního festivalu Huricanfest.  http://www.radiosumava.cz
 
Přesun stránek

Již hodně dlouho byly problémy s hostingem, který jsme dočasně vyřešili tak, že jsem přesunul web POWER 5 pod můj hosting. Vše začalo tím, že jsme chtěli přijít s něčím úplně novým a tak vznikly stránky, které jsou postaveny na redakčním systému Joomla! Jenže ono mít profesionální stránky a ještě k tomu na jednom z nejlepších redakčních systému není jen tak. Už nestačí mít nějaký podivný hosting zdarma, který sice doposud fungoval, ale to jen v případě, že web není tolik navštěvovaný a že na něm neběží žádný lepší redakční systém, který má taky své nároky. Tak doufám, že už bude vše v pořádku a již nebudou žádné krkolmné přesuny.

S přechodem jsou ještě drobné komplikace a  to, že se nám vytratily některé české znaky. Snad přes víkend to zvládneme a všechny chyby opravíme. Ale fórum funguje a tak máte možnost nám taky něco říct - nejlépe pochválit ;-)

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 259 - 264 of 267

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7333305
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.