Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Foto ze zákulisí doplněno ve fotogalerii
ImageRůzné momentky,co a jak ,nebo kdo to chodí za pódiem.  Úsměvné a rozevláté najdete v sekci Top. Dají vám nahlédnout jak světový nebo tuzemský hudebník ,,zvládá"  fotografování a jaká nálada vládne v POWER 5 před a nebo po koncertu.
 
11. Narozeniny POWER 5 2007
ImageImage Z důvodu příprav do studia, skupina POWER 5 své tradiční slavení narozenin, uskuteční jen v úzkém kruhu přátel kapely a realizačního týmu, tedy neveřejně. Tato akce byla vždy organizačně náročná a nejde momentálně zvládnout s ostatními aktivitami POWER 5. Věříme ,že vše bude vynahrazeno při křtu nového CD v některém z příštích měsíců. Foto připomíná narozeniny 2006.
 
Radio Šumava
ImageV neděli večer 22hod. 4. 2. 2007 POWER 5 na vlnách radia Šumava v pořadu Rockpalác. Bude pouštěna některá ze skladeb a kapela bude uvedena jako účastník letního festivalu Huricanfest.  http://www.radiosumava.cz
 
Přesun stránek

Již hodně dlouho byly problémy s hostingem, který jsme dočasně vyřešili tak, že jsem přesunul web POWER 5 pod můj hosting. Vše začalo tím, že jsme chtěli přijít s něčím úplně novým a tak vznikly stránky, které jsou postaveny na redakčním systému Joomla! Jenže ono mít profesionální stránky a ještě k tomu na jednom z nejlepších redakčních systému není jen tak. Už nestačí mít nějaký podivný hosting zdarma, který sice doposud fungoval, ale to jen v případě, že web není tolik navštěvovaný a že na něm neběží žádný lepší redakční systém, který má taky své nároky. Tak doufám, že už bude vše v pořádku a již nebudou žádné krkolmné přesuny.

S přechodem jsou ještě drobné komplikace a  to, že se nám vytratily některé české znaky. Snad přes víkend to zvládneme a všechny chyby opravíme. Ale fórum funguje a tak máte možnost nám taky něco říct - nejlépe pochválit ;-)

 
Nová pomoc na klávesy
ImageS dobrým pocitem vám můžeme oznámit, že jsme se dohodli na spolupráci k CD  POWER 5  2007 s  hráčem na klávesové nástroje Petrem Palackým. Petr je na tom velmi dobře co se týká techniky hry a stejně tak se jeví jeho naladění na podobnou vlnovou délku v rámci tvorby hudby. Vzhledem k jeho současným závazkům, bude pomáhat co mu čas dovolí, z doaranžováním skladeb o klávesový part. Jeho trvalé začlenění do skupiny není vyloučeno a ujasní se v letních měsících.  První skladbu má už  k rozpracování a my netrpělivě budeme očekávat jak to dopadne.  V případě úspěchu, skupina bude pro jarní koncertování kupovat mašinku k samplování jeho klávesových part. Odkazy na Petra a jeho současné aktivity:  Nightwish revival -  http://www.everdream.cz     nebo  http://www.onces.ic.cz/ .
 
Přání všem!

ImagePřijměte přání radostných Vánoc a úspěšného nového roku 2007!  Ať vám vycházejí vaše úmysly a cíle.

Bohužel, nakonec se muselo přejít na tyto nové stránky o něco dříve, před jejich úplným dokončením. Chybějící sekce jako e-shop, video, ... bude webmaster doplňovat průběžně.

Momentálnì jsou přidány fota z 10.narozenin skupiny - Klobučan s dívčím sborem pod vedením Davida Polácha. Bylo to naposled co jsme na pódiu s holkama stáli.

Je připravována poměrně zajímavá sestava fotografií ze zákulisí POWER 5. S kým jsme se potkali, jak probíhají na velkých scénách přípravy, no a to co bývá úsměvné a je vidět jen vzadu.

Fórum momentálnì nefunguje, ... trpělivost, ... webmaster řeší problémy s hostingem.

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 259 - 264 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022597
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.