Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Přípravy POWER 5
Image Zodpovědně jde říct, že vše pokračuje dle plánù. Teď se honí případní sponzoři POWER 5. Album se přehrává a chybí jen jedna pomalá věc kterou nosím v hlavě (Olin). Společně s Petrem to jistě půjde skvěle. Petr má absolutní cit k tomu co POWER 5 potřebují a jen lehké sehrávání a konsolidování dotváří kompozice nového CD. Také nový foto promo materiál přispívá k posunu kapely,dík Mirkovi. Kapela se nyní učí vše přehrávat s novým virtuál spoluhráčem i když........první koncert na Slovensku s POWER 5 pravděpodobně odehraje Petr!!! POWER 5 by moc chtěli, aby se stal členem, ale respektují jeho závazky. Věřme v budoucnost !
 
Rozhovor na Rockmag
ImageS trochou zpoždění tu máte odkaz na rozhovor na portále Rockmag.cz zde je odkaz 

http://rockmag.cz/clanky/power-5-rozhovor/

 
Jak objednávat
ImageImage
ImageImage

Vzhledem k nefunkčnosti e-shopu, je možné objednat si nosiče z diskografie, tak trika, zasláním sms na telefon 604 237 053 nebo mailem na This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it . (Fotografie v lepší kvalitě na požádání mailem.)Nezapomeňte u triček udat vaši velikost. Tato jsou, co se týká kvality velmi dobré gramáže 180g. Druh nápisu je, barevně - detailní výšivka - ostatní logo typu - flok. Jejich cena je 250,-Kè + poštovné balné. U nosičů CD a DVD je cena 200,-Kè + poštovné balné komplet 295,- Kè. Uvažovalo se o rozšíření nabídky o čepice-kulichy s vyšitým logem kruh barevně plus pásek loga ve stříbrné barvě, ale vzhledem k mírné zimě  ............pokud máte návrhy co by jste uvítali v nabídce z textilu s logem POWER 5 - kruh- nebo -pás- napište nám do fóra.

 
Foto ze zákulisí doplněno ve fotogalerii
ImageRůzné momentky,co a jak ,nebo kdo to chodí za pódiem.  Úsměvné a rozevláté najdete v sekci Top. Dají vám nahlédnout jak světový nebo tuzemský hudebník ,,zvládá"  fotografování a jaká nálada vládne v POWER 5 před a nebo po koncertu.
 
11. Narozeniny POWER 5 2007
ImageImage Z důvodu příprav do studia, skupina POWER 5 své tradiční slavení narozenin, uskuteční jen v úzkém kruhu přátel kapely a realizačního týmu, tedy neveřejně. Tato akce byla vždy organizačně náročná a nejde momentálně zvládnout s ostatními aktivitami POWER 5. Věříme ,že vše bude vynahrazeno při křtu nového CD v některém z příštích měsíců. Foto připomíná narozeniny 2006.
 
Radio Šumava
ImageV neděli večer 22hod. 4. 2. 2007 POWER 5 na vlnách radia Šumava v pořadu Rockpalác. Bude pouštěna některá ze skladeb a kapela bude uvedena jako účastník letního festivalu Huricanfest.  http://www.radiosumava.cz
 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 259 - 264 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530233
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.