Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Přesun stránek

Již hodně dlouho byly problémy s hostingem, který jsme dočasně vyřešili tak, že jsem přesunul web POWER 5 pod můj hosting. Vše začalo tím, že jsme chtěli přijít s něčím úplně novým a tak vznikly stránky, které jsou postaveny na redakčním systému Joomla! Jenže ono mít profesionální stránky a ještě k tomu na jednom z nejlepších redakčních systému není jen tak. Už nestačí mít nějaký podivný hosting zdarma, který sice doposud fungoval, ale to jen v případě, že web není tolik navštěvovaný a že na něm neběží žádný lepší redakční systém, který má taky své nároky. Tak doufám, že už bude vše v pořádku a již nebudou žádné krkolmné přesuny.

S přechodem jsou ještě drobné komplikace a  to, že se nám vytratily některé české znaky. Snad přes víkend to zvládneme a všechny chyby opravíme. Ale fórum funguje a tak máte možnost nám taky něco říct - nejlépe pochválit ;-)

 
Nová pomoc na klávesy
ImageS dobrým pocitem vám můžeme oznámit, že jsme se dohodli na spolupráci k CD  POWER 5  2007 s  hráčem na klávesové nástroje Petrem Palackým. Petr je na tom velmi dobře co se týká techniky hry a stejně tak se jeví jeho naladění na podobnou vlnovou délku v rámci tvorby hudby. Vzhledem k jeho současným závazkům, bude pomáhat co mu čas dovolí, z doaranžováním skladeb o klávesový part. Jeho trvalé začlenění do skupiny není vyloučeno a ujasní se v letních měsících.  První skladbu má už  k rozpracování a my netrpělivě budeme očekávat jak to dopadne.  V případě úspěchu, skupina bude pro jarní koncertování kupovat mašinku k samplování jeho klávesových part. Odkazy na Petra a jeho současné aktivity:  Nightwish revival -  http://www.everdream.cz     nebo  http://www.onces.ic.cz/ .
 
Přání všem!

ImagePřijměte přání radostných Vánoc a úspěšného nového roku 2007!  Ať vám vycházejí vaše úmysly a cíle.

Bohužel, nakonec se muselo přejít na tyto nové stránky o něco dříve, před jejich úplným dokončením. Chybějící sekce jako e-shop, video, ... bude webmaster doplňovat průběžně.

Momentálnì jsou přidány fota z 10.narozenin skupiny - Klobučan s dívčím sborem pod vedením Davida Polácha. Bylo to naposled co jsme na pódiu s holkama stáli.

Je připravována poměrně zajímavá sestava fotografií ze zákulisí POWER 5. S kým jsme se potkali, jak probíhají na velkých scénách přípravy, no a to co bývá úsměvné a je vidět jen vzadu.

Fórum momentálnì nefunguje, ... trpělivost, ... webmaster řeší problémy s hostingem.

 
Situace a co dál

ImageMomentálně jsou ve skupině 4 lidé, kteří chtějí připravovaný materiál dovést do konce a natočit novou desku. Jistě se bude kapela snažit, najít nového hráče na klávesy. Není ani vyloučena možnost, že by se dalo hrát i synchronně se samply bez živého hráče. Tato praxe není neobvyklá (z uznávaných veličin RAGE-live poslední 2 CD). Uvidíme, držte palce.

 
<< Start < Prev 41 42 43 44 45 Next > End >>

Results 265 - 268 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530209
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.