Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Koncert Praha
9.září se proženou Prahou v rámci svého Evropského turné dvě Švédské heavy metalové kapely NOCTUM+STEELWING a jako support legendární heavy metalová kapela z Moravy POWER 5 a pražské legendy AMPÉR. STEELWING poslechněte zde you tub e (klikni).
 
Fest na Štěrkáči Otrokovice
ImageImagePodrobnější informace najdete zde IMORTELA FEST (klikni).  
 
Video Melodka Brno
Krátký videozáznam z centra Brna klub MELODKA najdete kliknutím zde.  POWER 5 LIVE!
 
POZOR ZMĚNA - Brumovské Rockové Hradby
ImageKvůli neočekávaným okolnostem bylo nutné přesunout místo konání XI. Brumovských Rockových Hradeb 2015 z tradičního Brumovského hradu do kavárny Kulturního domu Brumov. Bližší informace po kliknutí na banner nad články nebo zde. Tímto se pořadatelé omlouvají za jimi nezaviněnou situaci a děkují za pochopení.
 
Focení
ImageImageImageVe slovenském Námestove nejen že kapela odehrála úspěšný koncert, proběhlo i focení v nádherném prostředí a přírodě Oravské přehrady. Dále kapela absolvovala focení s Terezou Kůželovou, když využili její milou nabídku. Patří jí velké díky! Výsledek můžete vidět ve fotogalerii v sekci TOP / POWER 5 PROMO FOTO 2015. Klinkni zde.
 
Jarní koncerty
ImageImageNová jarní sezóna už je v plném proudu a kapela POWER 5 opět koncertuje. Nejdříve si odskočí v sobotu 2.5.2015 na Slovensko do Barón klubu v Námestove, další zastavení bude v brněnské Melodce ve středu 20.5.2015 v rámci akce Strobrno Night a jaro zakončí pořádáním XI. Brumovských Rockových Hradeb v sobotu 13.6.2015. Kapelu budete moci slyšet po dlouhé době opět s klávesami v podání Martina Valčíka!!! Více informací v sekci Koncerty.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 31 - 36 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530217
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.