Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
POZOR ZMĚNA - Brumovské Rockové Hradby
ImageKvůli neočekávaným okolnostem bylo nutné přesunout místo konání XI. Brumovských Rockových Hradeb 2015 z tradičního Brumovského hradu do kavárny Kulturního domu Brumov. Bližší informace po kliknutí na banner nad články nebo zde. Tímto se pořadatelé omlouvají za jimi nezaviněnou situaci a děkují za pochopení.
 
Focení
ImageImageImageVe slovenském Námestove nejen že kapela odehrála úspěšný koncert, proběhlo i focení v nádherném prostředí a přírodě Oravské přehrady. Dále kapela absolvovala focení s Terezou Kůželovou, když využili její milou nabídku. Patří jí velké díky! Výsledek můžete vidět ve fotogalerii v sekci TOP / POWER 5 PROMO FOTO 2015. Klinkni zde.
 
Jarní koncerty
ImageImageNová jarní sezóna už je v plném proudu a kapela POWER 5 opět koncertuje. Nejdříve si odskočí v sobotu 2.5.2015 na Slovensko do Barón klubu v Námestove, další zastavení bude v brněnské Melodce ve středu 20.5.2015 v rámci akce Strobrno Night a jaro zakončí pořádáním XI. Brumovských Rockových Hradeb v sobotu 13.6.2015. Kapelu budete moci slyšet po dlouhé době opět s klávesami v podání Martina Valčíka!!! Více informací v sekci Koncerty.
 
Nové video 2x POWER 5
Živák POWER 5 se skladbou UPÍŘÍ NOC podívej se zde.Klikni. Historické video s dívčím sborem které se uchovalo díky Tondovi Bačovi uvidíte kliknutím zde .
 
Akce Příkazy foto z narozenin
ImageImageImageImageImageDěkujeme mnohokrát za dorty, šampaňské a jiné blahodárné lihoviny!!! Díííííííky. Bude se nám teď dobře skládat nový materál, kdyby vysychala inspirace. Fotky najdete v sekci foto - směs galerie - 19.narozky.
 
19-nácté narozeniny POWER 5

ImageImagePOWER 5 oslaví v sobotu 21.2.2015 v kulturním domě ve Val. Příkazech své devatenácté narozeniny. POWER 5 odehrají průřez svou tvorbou, plus cover hity.

Host číslo jedna bude parta HEADMASTER, která si získává místní fandy, a ve svém repertoáru má i skladby, které na zábavách hrávali i ,,Powři“. Je pravděpodobné, že se uskuteční i společné vystoupení v těchto letitých hitech. (Modrej bazén, Já lásko zastavím čas, Nároční,Bon Jovi......).

Host číslo dvě je z Blanska, jmenuje se SAGITTARI, a je to nadějné jméno na metalové scéně, v jejich sestavě hraje místní rodák Milan Maček na bicí.

Pozor! Vstupné na tuto akci je do 21 hod. 90,- Kč a po 21 hod. 130,- Kč. Občerstvení, kromě všeho jiného, bude i tradiční svařák a Tatranský čaj.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 31 - 36 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022606
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.