Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Nové video 2x POWER 5
Živák POWER 5 se skladbou UPÍŘÍ NOC podívej se zde.Klikni. Historické video s dívčím sborem které se uchovalo díky Tondovi Bačovi uvidíte kliknutím zde .
 
Akce Příkazy foto z narozenin
ImageImageImageImageImageDěkujeme mnohokrát za dorty, šampaňské a jiné blahodárné lihoviny!!! Díííííííky. Bude se nám teď dobře skládat nový materál, kdyby vysychala inspirace. Fotky najdete v sekci foto - směs galerie - 19.narozky.
 
19-nácté narozeniny POWER 5

ImageImagePOWER 5 oslaví v sobotu 21.2.2015 v kulturním domě ve Val. Příkazech své devatenácté narozeniny. POWER 5 odehrají průřez svou tvorbou, plus cover hity.

Host číslo jedna bude parta HEADMASTER, která si získává místní fandy, a ve svém repertoáru má i skladby, které na zábavách hrávali i ,,Powři“. Je pravděpodobné, že se uskuteční i společné vystoupení v těchto letitých hitech. (Modrej bazén, Já lásko zastavím čas, Nároční,Bon Jovi......).

Host číslo dvě je z Blanska, jmenuje se SAGITTARI, a je to nadějné jméno na metalové scéně, v jejich sestavě hraje místní rodák Milan Maček na bicí.

Pozor! Vstupné na tuto akci je do 21 hod. 90,- Kč a po 21 hod. 130,- Kč. Občerstvení, kromě všeho jiného, bude i tradiční svařák a Tatranský čaj.

 
POWER 5 OPĚT S KLÁVESAMI ?
Na počátku roku 2015 skupina  zvažovala o oživení své tvorby a aranžmá opětovným zařazením klávesových nástrojů.  A dostalo se na staronového adepta Martina Valčíka s žádostí o zkušební hostování. Spolupráce se vyvýjí příznivě. Momentálně se kapela přizpůsobuje Martinovu studijnímu plánu.
 
Dárek k vánocům zde!!!
ZDE JE NÁŠ VÁNOČNÍ DÁREK VŠEM FANDŮM. ZÁZNAM PŘEDSKAKOVÁNÍ PŘED ACCEPT UMÍSTĚNÝ NA  YOU TU BE -POWER 5- (klikni). Děkujeme kameramanům a doprovodnému týmu. Jinak příjemné metalové svátky a ať se vám daří  PŘEJE POWER 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vánoční dárek - koncert před Accept
ImageImage

Právě se dokončuje střih videa POWER 5 před Accept. Kapela by ráda tento záznam dala fanouškům jako vánoční dárek. Děkujeme za přízeň a čekejte na odkaz.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 37 - 42 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530221
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.