Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
POWER 5 OPĚT S KLÁVESAMI ?
Na počátku roku 2015 skupina  zvažovala o oživení své tvorby a aranžmá opětovným zařazením klávesových nástrojů.  A dostalo se na staronového adepta Martina Valčíka s žádostí o zkušební hostování. Spolupráce se vyvýjí příznivě. Momentálně se kapela přizpůsobuje Martinovu studijnímu plánu.
 
Dárek k vánocům zde!!!
ZDE JE NÁŠ VÁNOČNÍ DÁREK VŠEM FANDŮM. ZÁZNAM PŘEDSKAKOVÁNÍ PŘED ACCEPT UMÍSTĚNÝ NA  YOU TU BE -POWER 5- (klikni). Děkujeme kameramanům a doprovodnému týmu. Jinak příjemné metalové svátky a ať se vám daří  PŘEJE POWER 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vánoční dárek - koncert před Accept
ImageImage

Právě se dokončuje střih videa POWER 5 před Accept. Kapela by ráda tento záznam dala fanouškům jako vánoční dárek. Děkujeme za přízeň a čekejte na odkaz.
 
Zemřel Aleš Bohm zvukař POWER 5
ImageSe smutkem vám oznamujeme ,že ve čtvrtek 18.9. 2014 náhle zemřel Aleš Bohm (58 let) dlouholetý zvukař skupiny POWER 5. Aleš skupinu ozvučoval od založení roku 1996  a pokračoval v tom několik dlouhých let než se POWER 5 vydali na koncertní dráhu. VZPOMÍNÁME A DĚKUJEME ALEŠI, BYL TO KRÁSNÝ ČAS!!!
 
POWER 5 v rádiu ČR Olomouc
POWER 5 se stali hosty pořadu ROCKLE Českého radia Olomouc. Povídání ze studia které moderoval Jiří Matějů si můžete poslechnout zde klikni .
 
Rockový Kurdebál 2014
ImageKapela POWER 5 zahraje v sobotu 5.7.2014 na akci ROCKOVÝ KURDEBÁL 2014 společně s kapelami Witch Hammer, Salamandra, Morčata na útěku a dalšími. Akce se koná ve Vratimově u Ostravy na fotbalovém hřišti, začátek programu je od 13:00, kapela vystoupí od 15:00. Bližší info zde klikni.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 37 - 42 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022612
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.