Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Nová videa z koncertu pozor pozor!
Nová videa Vizovice MASTERS OF ROCK 2013 hledejte na tomto kanále you tube : Olin Power (klikni)
ImageImageImageImage
 
Recenze na CD Power 5 Rockmag.cz
Zde je odkaz na recenzy nového alba od rock.portálu ROCKMAG.CZ . (klikni)
 
Metalfest Plzeň 2013 foto
Image
V sekci foto umístěny fotky Luboše Měřičky z deštivé Plzně.
 
POWER 5 NA ČT PODÍVEJ SE
V rámci reportáže o povodních se objevila skupina POWER 5 ve vysílání ČT -večerní zprávy . Podívej se zde klikni. Kapela se zde mihne dvakrát během dvou minut. Kameramani  ji snímali při vystoupení na METALFESTU v Plzni. Je úsměvné, že jinak se heavy metal na této televizi neobjevuje, pouze při katastrofách nebo v souvislostech s narušováním zákona.
 
BRUMOVSKÉ ROCKOVÉ HRADBY 2013
ImageZa extrémní nepřízně počasí se konají v KD Brumov. POWER 5  přehrají nejnovější skladby i nej-průřez z minulých desek. Připraveno je pyromanské řádění.
 
MOR 11.-14.7.2013 POWER 5 na Alfedus stage
Oficiální zpráva agentury Pragokoncert. Taky na 11. ročníku festivalu Masters of Rock ponese druhé pódium název podle svého sponzora "Alfedus Music Stage". K už dříve potvrzeným skupinám NOID, GOOD GIRL MAGGIE, HAND GRENADE, REVERENDS, HERKULES a SOLAR SYSTEM dnes přibyla kapela FREE FALL z Uh. Hradiště. Ta hraje už osmnáctým rokem a finišuje s dokončováním čtvrté studiovky, která by měla být hotová během několika týdnů. TIBET, muzikanti z Brna hrající spolu už od 91. roku, mají ještě v živé paměti úspěšné turné se sk. Citron, kterou provázeli jako hosté. Pokud jim to bude hrát tak jako na šňůře, máte se na co těšit! Letos ve Vizovicích zahrají i skoro domácí POWER 5, jejichž hvězda rok od roku stoupá. Potvrzením je i nové eponymní album, o kterém Spark napsal, že je „reprezentativní českou power-metalovou deskou“. Čtyři a půl hvězdy k tomu… Do jiného žánrového ranku patří další dvě bandy, obě z Brna, kterým účast na pódiu Masters of Rock zajistilo vítězství v soutěži „Bandzone RockMax Dvanáctka“ (shodou okolností FREE FALL byli jejími prvními vítězi před osmi lety). OVERHYPE hrají new-metal-rap a AIVN's NAKED TRIO dělají klasický rock. Další jména pro "Alfedus Music Stage" budou dál přibývat. Kdo náhodou ještě nemá lístek, sežene jej tady nebo v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art a Eventim.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 49 - 54 of 265

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7022605
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.