Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
POWER 5 NA ČT PODÍVEJ SE
V rámci reportáže o povodních se objevila skupina POWER 5 ve vysílání ČT -večerní zprávy . Podívej se zde klikni. Kapela se zde mihne dvakrát během dvou minut. Kameramani  ji snímali při vystoupení na METALFESTU v Plzni. Je úsměvné, že jinak se heavy metal na této televizi neobjevuje, pouze při katastrofách nebo v souvislostech s narušováním zákona.
 
BRUMOVSKÉ ROCKOVÉ HRADBY 2013
ImageZa extrémní nepřízně počasí se konají v KD Brumov. POWER 5  přehrají nejnovější skladby i nej-průřez z minulých desek. Připraveno je pyromanské řádění.
 
MOR 11.-14.7.2013 POWER 5 na Alfedus stage
Oficiální zpráva agentury Pragokoncert. Taky na 11. ročníku festivalu Masters of Rock ponese druhé pódium název podle svého sponzora "Alfedus Music Stage". K už dříve potvrzeným skupinám NOID, GOOD GIRL MAGGIE, HAND GRENADE, REVERENDS, HERKULES a SOLAR SYSTEM dnes přibyla kapela FREE FALL z Uh. Hradiště. Ta hraje už osmnáctým rokem a finišuje s dokončováním čtvrté studiovky, která by měla být hotová během několika týdnů. TIBET, muzikanti z Brna hrající spolu už od 91. roku, mají ještě v živé paměti úspěšné turné se sk. Citron, kterou provázeli jako hosté. Pokud jim to bude hrát tak jako na šňůře, máte se na co těšit! Letos ve Vizovicích zahrají i skoro domácí POWER 5, jejichž hvězda rok od roku stoupá. Potvrzením je i nové eponymní album, o kterém Spark napsal, že je „reprezentativní českou power-metalovou deskou“. Čtyři a půl hvězdy k tomu… Do jiného žánrového ranku patří další dvě bandy, obě z Brna, kterým účast na pódiu Masters of Rock zajistilo vítězství v soutěži „Bandzone RockMax Dvanáctka“ (shodou okolností FREE FALL byli jejími prvními vítězi před osmi lety). OVERHYPE hrají new-metal-rap a AIVN's NAKED TRIO dělají klasický rock. Další jména pro "Alfedus Music Stage" budou dál přibývat. Kdo náhodou ještě nemá lístek, sežene jej tady nebo v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art a Eventim.
 
Spark duben 2013
Recenze nového alba POWER 5 v tomto rockovém časopise. ,, Už šestou řadovku POWER 5 ...při diskusi nad novými písněmi zvolila kapela nejpřirozenější vyznění...máte možnost slyšet další  z reprezentativních  českých powermetalových desek...méně je někdy více a ruku v ruce s nejlepší produkcí v jejich kariéře.
 
Koncert 9.3. POWER 5 klub Mír
ImageZde info o koncertu v Uherském Hradišti. Pořadí a hrací časy jsou následující : 20:00 Neutral, 21:00 POWER 5, 22:00 Ascendancy,  23:00 Abstract Essence. Srdečné pozvání k poslechu zajímavých kolegů a kamarádů -  muzikantů. Nezapomeňte klub Mír! 

 
Rozhovor pro Whiplash
Otázky a odpovědi týkající se nové desky POWER 5 a nálady v kapele, čtěte na stránkách Whiplash (klikni zde).
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 55 - 60 of 268

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 7530245
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.