Nové CD 2016
powered_by.png, 1 kB
aktuality
Nové album na EUROOIL ve Val.Kloboukách
Pokud máte zájem zakoupit si nové lisované CD POWER 5 v originálním obalu se samolepkou uvnitř, neváhejte. Zatím jediné prodejní místo v regionu je benzinka EUROOIL ve Val. Kloboukách. Najdete ji při výjezdu z města na Poteč vpravo. Cena je jednotná 50,-Kč za kus včetně zmiňované samolepky. Neplaťte poštovné, kupte CD na EUROOIL Val.Klobouky.
 
Video ze studia
Pro všechny které zajímá jak tentokrát  natáčení probíhalo nabízíme zde 20.minut video na YOU TUBE (klikni) . ,,Nahlédnete až do kuchyně všeho dění"!
 
Nové album POWER 5 hotovo!!!

ImageSkupina definitivně dokončila nové album s názvem ,,Power 5" a momentálně probíhá výroba lisovaného CD, obalu a samolepky velikosti 180x50 mm. Vše bude v jednom balení za super skvělou cenu 50,-Kč. Za zdárné dokončení a důvěru děkuje kapela především Leoši Bičejovi. Zvuk studia Soundtormentor vás dostane do kolenou. Těšte se na album ještě těsně před vánocemi. Slib z výroby je dodání do 20.prosince. Předběžně kapela slibuje 21.prosince velkou prezentační párty na zkušebně spojenou pohoštěním zdarma a nabídnutím tohoto nového CD! Dotazy na tel.: 604237053 .

 

 
Bitva video ............ Už jdou
Návštěva rekonstrukce legendární bitvy u Slavkova, vedla ke zpracování tohoto vojenského tématu zachyceného kamerou a propojení s hudbou POWER 5 skladba Už jdou. Kdo ještě na této velké historicko - vojenské akci nebyl, zde klikněte -  video BITVA TŘÍ CÍSAŘŮ.
 
Foto UH.Hradiště klub Mír
ImageImageImageImageSkupina 20.10. 2012 koncertovala na pozvání kapely Neutral v Uh.Hradišti. Poprvé měla možnost zkusit na živé publikum, většinu svých nových skladeb. Skvělou atmosféru vám vykreslí fotky Luboše Měřičky v sekci foto - kluby.
 
Nahrávání nového alba POWER 5
Kapela oznamuje finále v přípravách nového materiálu a zamluvení nahrávacího studia na září 2012. Nahrávání bude svěřeno spřátelenému členu skupiny Ascendancy Liboru Kukulovi, z jehož studia již vyšly pozoruhodné zvukové záznamy. Přes spokojenost ve studiu Pro-marts kde skupina natočila 2 poslední desky, pocítila potřebu změny. POWER 5 se těší na nahrávací proces a nové zážitky při studiové tvorbě písní. Již teď očekávejte hitové melodické album s novým zvukovým soundem.
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Results 61 - 66 of 263

Profily


   FACEBOOK  

   BANDZONE  

    YOUTUBE   
 

Translator

EnglishFrenchGermanItalianJapanesePolishPortugueseRussianSpanish

Partneři


Agentura Pragokoncert
Agentura Pragokoncert
Časopis SPARK
Rockový portál ROCKMAG
Portál Region Valašsko
 

Zvol si vzhled

yabuti_butterfly

Uživatelská sekce


Lost Password?
No account yet? Register

Statistiky

Visitors: 6869728
© 2018 POWER5 - heavy metal
Implementace CMS Zimáček.cz - tvorba www.